**** Hotel U Tří Bubnů ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 U Tří Bubnů Ubytování hotel Praha U Tří Bubnů:
Hotel U Tří Bubnů se nachází v budově, která byla postavena v 15. století a leží v samém srdci historického centra Prahy pouze 50 metrů od Staroměstského náměstí. Hotel U Tří Bubnů je tvořen dvěma sousedními budovami. Kompletní rekonstrukce na malý komfortní hotel byla zakončena v květnu 2002 (levá budova) a v dubnu 2003 (pravá budova).

Praha hotel U Tří Bubnů ubytování:
V levé části historického hotelu U Tří Bubnů je k dispozici ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích a 1 šestilůžkovém apartmá. V pravé budově nabízíme ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích, 3 podkrovních pokojích (pro 2, 3 nebo 4 osoby) a 1 čtyřlůžkovém apartmá. Součástí všech hotelových pokojů U Tří Bubnů je stylový nábytek, LCD HDTV s plochou obrazovkou 80 cm se satelitním příjmem (více než 120 programů), telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, WI-FI internetovým připojením a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou.

U Tří Bubnů hotel ubytování Praha restaurace:
V přízemí a suterénu hotelu U Tří Bubnů se nachází Restaurant Ambiente Brasileiro nabízející pokrmy mezinárodní kuchyně a speciality brazilské kuchyně. Snídaně je servírována ve snídaňové jídelně v přízemí s Wi/Fi internetovym připojenim. V blízkosti hotelu se nachází mnoho dalších různých restaurací, barů a pubů.

Hotel ubytování U Tří Bubnů Praha hotelové služby:
Ve společenské místnosti hotelu U Tří Bubnů je možnost připojení na internet zdarma. Možnost zapůjčení notebooku na pokoj zdarma. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny DVD přehrávačem. Parkování je možné v hlídaných garážích Rudolfinum vzdálených 400 metrů od hotelu za poplatek 600,- Czk / 24 hod. Hotelová recepce je k dispozici 24 hodin denně a poskytuje: informace, rezervace vstupenek, restaurací, výletů, potvrzování letů, odesílání pošty, prodej alkoholických nápojů, hygienických potřeb, poštovních známek, map. Možnost využití faxu, zapůjčení žehličky, žehlícího prkna, deštníků.

Praha U Tří Bubnů hotel ubytování okolí: 
Celý objekt hotelu U Tří Bubnů je zapsán jako památkově chráněná budova na listině Unesco. Pro svou polohu je velmi vyhledáván turisty z celého světa. Pouhou minutou chůze od hotelu se ocitnete na Staroměstském náměstí se starověkým Orlojem, Chrámem Sv. Mikuláše, Týnským chrámem a spoustou těch nejromantičtějších restaurací. Nedaleko od hotelu je starý Židovský hřbitov, Španělská synagoga s Židovským muzeem, Karlův most, Malá Strana, Pražský hrad, ale i poněkud modernější Václavské náměstí se spoustou obchodů a nákupních středisek, nočních podniků a diskoték.
Hotel Praha 1 U Tří Bubnů - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 U Tří Bubnů -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 U Tří Bubnů - disponuje restauracíHotel Praha 1 U Tří Bubnů -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 U Tří Bubnů - disponuje kavárnouHotel Praha 1 U Tří Bubnů - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 U Tří Bubnů - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 U Tří Bubnů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 U Tří Bubnů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 U Tří Bubnů - na pokojích je telefon